Cerrahi Maskeler

Cerrahi maske, aynı zamanda prosedür maskesi, tıbbi maske veya basitçe yüz maskesi olarak da bilinen, sağlık profesyonelleri

tarafından ameliyat ve hasta bakımı sırasında, kullanıcının ağzındaki ve burnundaki aerosol ve sıvı damlacıkları tarafından bulaşan bakterileri önlemek için kullanılması amaçlanır.

Hijyen ve Kişisel Bakım Ürünleri

Hijyen ve Kişisel bakım ürünleri sadece temizlik değildir, tüm hastalık oluşturabilecek mikroorganizmalardan; (bakteri, küf, mantar, mikrop, virüs) arınmış olmaktır.

Tek Kullanımlık Ürünler

Tek kullanımlık – tek kullanımlık ürün, tek kullanım için tasarlanan ve sonrasında geri dönüşüme giden veya katı atık olarak atılan üründür.

Şilte ve Ceset Torbaları

Ceset Torbası imalatı: Cenazelerin rahat taşınması amacıyla kullanılmaktadır. Vinil, Pvc veya Non-woven malzemeden üretilmiştir. 6 adet tutma yerine sahiptir. Çift Başlı Fermuara sahiptir.

İstenilen Ölçülerde Yapılabilen Ceset Torbaları. Çocuk ve Erişkinler için 125 – 250 Kg Taşıma Kapasiteli Kaliteli Ceset Torbaları.
Kadavra kesesi veya ex torbası olarak da bilinen bir ceset torbası , kefenlenmiş cesetlerin depolanması ve taşınması için kullanılan, bir insan vücudunu içerecek şekilde tasarlanmış gözeneksiz bir çantadır . Ceset torbaları, cesetlerin morglarda saklanması için de kullanılabilir .

ceset torbası, ceset torbası fiyat, ceset torbası imalatı, ceset torbası , ceset torbası özellikleri, ceset torbası bulundurma zorunluluğu, ceset torbası teknik şartnamesi,

Yatak Koruyucu Ürünler

Yatak, yorgan ve yastık koruyucuları, vücut ifrazatını (ter gibi) veya dökülmelerden kaynaklanan diğer sıvıları emmekten koruyarak temiz tutar.