Belgelerimiz

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s

ekoteks belge spunbond

Ekoteks Spunbond

“Eko-Teks” etiketi uluslararası güvenilirliği ifade eden bir ekolojik kalite markasıdır. Bu standart, insan ekolojisi açısından şüpheli zararlı maddelerin analizlerini içermekte ve sınır değerler öngörmektedir.

ekoteks meltblown

Ekoteks Meltblown

“Eko-Teks” etiketi uluslararası güvenilirliği ifade eden bir ekolojik kalite markasıdır. Bu standart, insan ekolojisi açısından şüpheli zararlı maddelerin analizlerini içermekte ve sınır değerler öngörmektedir.

soly health care marka tescil belgesi

Marka Tescil

Marka tescili işletmelerin ürün ve hizmetlerini, kişilerin kimliklerini koruyan bir sistemdir. Marka tescili yapılarak ilgili marka veya kimliğin yasal olarak koruma altına alınması anlamına gelir.

serbest-satis

Serbest Satış

Serbest Satış Sertifikası ya da diğer adıyla Kozmetik İhracat Sertifikası; yurtdışına kozmetik ürünleri ihracatı yapmak isteyen firmaların alması gereken oldukça önemli bir sertifikadır. Kozmetik ürünlerin yurtdışında özellikle Arap ülkelerinde gümrükte ihracatı için serbest satış sertifikası istenmektedir.

iso13485

ISO13485

ISO 13485, ISO kurumu tarafından yayınlanan, mevzuat amaçları bakımından şartlar başlığına sahip medikal cihaz üreticilerine uygulanabilen kalite yönetim standardıdır.

iso9001

ISO9001

ISO 9001:2008 standardına ek olarak birtakım gereklilikler getiren standart, dünyada birçok ülkede kabul edilip uygulanmaktadır.

iso 22716: 2013 gmp

ISO Gmp

ISO 22716 – GMP Standardı; Kozmetik ve İlaç firmalarının , ürünlerinin üretimi, kontrolü, depolaması ve sevkiyatı ile ilgili kılavuz standarttır.

ohsas iso18001:2015

ISO18001

OHSAS 18001 belgesi, iş sağlığı ve güvenliğini yönetmenize, riski en aza indirmenize, saygınlığınızı korumanıza ve işyerinizi güvende tutmanıza yardımcı olan bir iso belgesidir.

iso14001

ISO14001

ISO 14000, kuruluşların faaliyetlerinin çevreyi olumsuz yönde nasıl etkilediğini en aza indirmelerine yardımcı olan çevre yönetimi ile ilgili bir standartlar ailesidir;