proje geliştirme

1965’ten günümüze…

Firmamız 1965 yılında Kent Dikim Evi olarak hazır giyime ilk adımını atmıştır. Firmamızın göstermiş olduğtu yenilikçi ve kaliteli hizmet sayesinde aile şirketi olarak %100 kendi bünyesinde ürettiği ürünlere yenilikçi anlayışı ile sürekli yeni ürünler geliştirmektedir.

Uzun yılllardır edinmiş olduğumuz tecrübe ve bilgiyi, hasta bakım ve medikal ürünlerine kanalize eden firmamız, kurmuş olduğu geniş teknolojili üretim tesisi ve AR-GE bölümü ile tüketiciye her zaman kaliteli ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Türkiye genelinde bir çok otel, hastane ve medikal sektöre bu anlamda hizmet veren şirketimiz bünyesinde ürettiği ürünlerini iç ve dış pazarda iddialı bir şekilde ulaştırmaktadır.Sırasıyla Rusya, Irak, Nijerya, Suudi Arabistan, Bulgaristan, Yunanistan, Kıbrıs, Ukrayna ve Almanya’ya bir çok ürünün ihracatını gerçekleştirmeye hızla devam etmektedir.

Misyonumuz

49 yıldan bu yana Çeşitli sektörlerde edindiği deneyim sayesinde özverili bir şekilde kaliteli ürünler sunmaya devam eden Sier Sağlık ve Tekstil Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak her zaman hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Medikal sağlık’ta üretici olarak Sağlık için milyonlarca insanın hayatlarında anlamlı bir fark oluşturmak ve daha ileri gitmek için bir görev anlayışı ve emin adımlar ile yoluna devam etmektedir.